Cirkelstad en TwintigDertig: Van Versnellingslab Circulair Bouwen naar Betaalbaar Circulair
- Woningcorporaties
Tag: Nieuws van Cirkelstad
26 oktober 2026
Hoe maak je circulair werken als woningcorporatie concreet, haalbaar én betaalbaar? Ontdek het op 4 en 5 november bij het Circulair Corporatiepaviljoen: Betaalbaar Circulair, onderdeel van de Klimaattop Gebouwde Omgeving in de Jaarbeurs Utrecht.
Wil je als woningcorporatie circulair werken, maar vooral weten wat nu al haalbaar en betaalbaar is? In het Circulair Corporatiepaviljoen brengen we corporaties samen om haalbare voorbeelden te delen, van elkaar te leren en concrete stappen te zetten. Cirkelstad organiseert dit samen met Aedes, Platform31 en Groene Huisvesters.
Er is op beide dagen een praktisch programma met bewezen voorbeelden, lessen uit de praktijk en concrete handvatten voor circulair werken binnen de eigen organisatie.
Woensdag 4 november
Vanaf 12.00 uur starten de inhoudelijke workshops in het paviljoen. Hierin delen woningcorporaties hun ervaringen met:
Donderdag 5 november
Het programma is praktisch van opzet, met korte sessies, ruimte voor vragen en vooral veel gelegenheid om ervaringen uit te wisselen met collega-corporaties.
Bekijk het volledige programma en meer informatie over het Circulair Corporatiepaviljoen: https://klimaattopgo.nl/programma
Wil je erbij zijn? Met de onderstaande code kun je via de aanmeldlink gratis een ticket voor de Klimaattop Gebouwde Omgeving aanvragen. Neem vooral collega-projectleiders, vastgoedprofessionals, beleidsadviseurs, inkopers en je bestuurder mee om samen aan de slag te gaan met circulaire stappen zetten.
Code: KTG877AE
Meld je hier aan voor KTGO 2026
We hopen je op 4 of 5 november te verwelkomen in het Circulair Corporatiepaviljoen!